Городищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області
- Головна сторінка
- Про себе
- Історія школи
- Олімпіади та конкурси
- Фізика та інформатика
- Науково-методична проблема школи на 2016-2021н.р.
- Методичне об'єднання класних керівників
- Методичне об'єднання вчителів початкових класів
- Для батьків
- Герої не вмирають
- ЗНО-2016
- ЗНО-2017
- ЗНО-2018
- ЗНО-2019
- Мудрі вислови, “крилаті фрази” українських письменників та поетів
- Методична копілка
субота, 24 лютого 2018 р.
Уроки атестанта
Планову педагогічну атестацію цьогоріч у нашій школі проходять кілька працівників, у тому числі вчитель української мови та літератури, вчитель-методист Микола Васильович Сидорчук. Як і завжди, у цьому навчальному році він бере активну участь в освітянському житті школи, місцевої громади, всього району: виступає перед молодими вчителями, є членом журі численних олімпіад та конкурсів, веде цікаву гурткову роботу з нашими школярами, зорганізував і провів «Літературні гостини в Городищі» з учнями-авторами збірки «Оксамитові бажання», яку сам же відредагував і упорядкував.
Але, звичайно, основою його роботи були і залишаються уроки, які вчитель проводить у шостому, восьмому, десятому та одинадцятому класах. Так, нещодавно я як заступник директора з навчально-виховної роботи відвідала систему його уроків з української мови у восьмому класі на тему «Однорідні члени речення». На них Микола Васильович вдало продумував навчальну, розвивальну і виховну мету занять, звертав увагу учнів на їх культуру мовлення, здійснював міжпредметні зв’язки (з історією, літературою, образотворчим мистецтвом, природознавством), формуючи мовні компетентності восьмикласників. Але, звичайно, основою його роботи були і залишаються уроки, які вчитель проводить у шостому, восьмому, десятому та одинадцятому класах. Так, нещодавно я як заступник директора з навчально-виховної роботи відвідала систему його уроків з української мови у восьмому класі на тему «Однорідні члени речення». На них Микола Васильович вдало продумував навчальну, розвивальну і виховну мету занять, звертав увагу учнів на їх культуру мовлення, здійснював міжпредметні зв’язки (з історією, літературою, образотворчим мистецтвом, природознавством), формуючи мовні компетентності восьмикласників. Провідною рисою цих уроків, без сумніву, були активне співробітництво з учнями, використання багатьох інтерактивних вправ, завдань та ігор («Хто точніший?», «Коло думок», «І так буває», «Поспілкуйтеся», «Самооцінка», «Для вас, допитливі»), організація роботи школярів у парах, групах, застосування інформаційних технологій. Переконана, що учитель домігся виконання поставлених завдань і восьмикласники збагатилися новими знаннями та навичками з рідної мови.
Підписатися на:
Дописи (Atom)