Фізика та інформатика

Дана сторінка розповість вам про цікаві фізичні досліди


Спробуйте зробити це власними руками, покажіть друзям. поясніть і отримайте "12"!!!!!!!






Увага! 5 квітня 2017 року відбудеться Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс “Левеня”



Дорогі учні!!!
     Конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі. Перевірте свої знання і інтуіцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України.
    Конкурс дасть можливість Вам ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.
Бажаю Вам успіху!!!


ЗНО-2016

 https://zno-ua.net/lesson/physics/









ЗНО з фізики: особливості тесту 2016 року


Тест зовнішнього незалежного оцінювання з фізики у 2016 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, а також завдань відкритої форми з короткою відповіддю.
Загальна кількість завдань тесту з фізики – 34, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.
Завдання з вибором однієї правильної відповіді - до кожного завдання буде подано чотири варіанти відповіді, з яких лише один є правильним. Завдання вважається виконаним, якщо учасник тестування вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.
До тесту ЗНО з фізики включено 20 завдань цієї форми (від №1 до №20), виконання яких оцінюватиметься в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал - якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.
Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) - до кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб правильно виконати завдання учаснику тестування необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити логічні пари). Завдання буде вважатися виконаним, якщо учасник правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
Тест містить 4 завдання на встановлення відповідності (від №21 до №24), виконання яких оцінюється в 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали. 1 бал - за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.
Завдання відкритої форми з короткою відповіддю - під час виконання цих завдань потрібно вписати отриманий числовий результат тієї розмірності, яка вказана в умові завдання, до бланка відповідей.

Тест містить 10 завдань відкритої форми з короткою відповіддю (від № 25 до № 34).

Завдання №№ 25 - 26 є структурованими і складаються з двох частин, відповідь до кожної з яких оцінюється 0 або 1 тестовим балом. Якщо зазначені обидві неправильні відповіді або завдання взагалі не виконано, учасник одержує 0 балів. Максимальний бал за виконання структурованого завдання - 2.

Тестові завдання №№ 27 - 34 оцінюються 0 або 2 тестовими балами. 2 бали - якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.
Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.
Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник тестування правильно виконавши всі завдання тесту ЗНО з фізики – 56.
Додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту з фізики не використовуються. У тестових зошитах із фізики будуть подані таблиця префіксів до одиниць SI і таблиця значень тригонометричних функцій деяких кутів.
Зміст тесту ЗНО з фізики визначений відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.
Матеріал програми зовнішнього незалежного оцінювання з фізики поділено на п’ять тематичних блоків: “Механіка”, “Молекулярна фізика та термодинаміка”, “Електродинаміка”, “Коливання і хвилі. Оптика”, “Елементи теорії відносності. Квантова фізика”, які, в свою чергу, розподілено за розділами і темами.
Метою зовнішнього незалежного оцінювання з фізики є оцінити наступні уміння учасників зовнішнього незалежного оцінювання:
  • встановлювати зв’язок між явищами навколишнього світу на основі знання законів фізики та фундаментальних фізичних експериментів;
  • застосовувати основні закони, правила, поняття та принципи, що вивчаються в курсі фізики середньої загальноосвітньої школи;
  • визначати загальні риси і суттєві відмінності змісту фізичних явищ та процесів, межі застосування фізичних законів;
  • використовувати теоретичні знання для розв'язування задач різного типу (якісних, розрахункових, графічних, експериментальних, комбінованих тощо);
  • складати план практичних дій щодо виконання експерименту, користуватися вимірювальними приладами, обладнанням, обробляти результати дослідження, робити висновки щодо отриманих результатів;
  • пояснювати принцип дії простих пристроїв, механізмів та вимірювальних приладів з фізичної точки зору;
  • аналізувати графіки залежностей між фізичними величинами, робити висновки;
  • правильно визначати та використовувати одиниці фізичних величин.
Радимо учасникам тестування з фізики ознайомитися з наступними матеріалами:


Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня-2016» відбудеться
6 квітня 2016 року
Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України "Про затвердження Положення про Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня" Завантажити
Лист Міністерства освіти і науки України про проведення конкурсу у 2016 році  Завантажити
Положення конкурсу Завантажити















Немає коментарів:

Дописати коментар